උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

අගමැති ආගමික වතාවත් සඳහා කොල්ලුපිටිය වාලූකාරාම විහාරස්ථානයට යයි

0

අග්‍රමාත්‍ය රනිල් වික්‍රමසිංහ මහතා ඊයේ(16) දින අග්‍රාමාත්‍ය ධූරයේ දිවුරුම් දීමෙන් පසුව කොල්ලුපිටිය, වාලුකාරාම විහාරස්ථානයට ගොස් ආගමික වතාවත්වල නිරතවෙමින් මහා සංඝ රත්නය ආශිර්වාද ලබාගනු ලැබීය.

කොල්ලුපිටිය වාලුකාරාම විහාරය ඇතුළු පංච මහා විහාරස්ථානාධිපති මහරගම නන්ද හිමියන්ගේ ප්‍රධානත්වයෙන් ආගමික වැඩසටහන් සිදු කෙරුණු අතර, එම අවස්ථාවට මහා සංඝ රත්නය, මහාචාර්ය මෛත්‍රී වික්‍රමසිංහ මහත්මිය සහ එජාප පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රිවරු රැසක් සහභාගි වී සිටියහ.

post add media course 01

Leave A Reply

Your email address will not be published.