උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

යම් තැනැත්තෙකුගේ මරණය සම්බන්ධයෙන් අලාභ අය කරගැනීමේ පනත් කෙටුම්පත විවාදයට

0

යම් තැනැත්තෙකුගේ මරණය සම්බන්ධයෙන් අලාභ අය කරගැනීමේ පනත් කෙටුම්පත අද (11) පාර්ලිමේන්තුවේ දී විවාදයට ගැනිණි.

විවාදය ආරම්භ කළ කැබිනට් නොවන අමාත්‍ය නීතිඥ අජිත් පී පෙරේරා මහතා මෙම පනත් කෙටුම්පත මඟින් යුද්ධය හා කිසිදු සම්බන්ධයක් නොමති බව කීය.

මෙමඟින් දූෂණය හා සයිබර් අපරාධ සඳහා සම්බන්ධ කාරණා ඉදිරිපත් කෙරේ. මේවා සාධාරණ,ප්‍රායෝගික අන්තර්ජාතික සහයෝගීතාව පිළිබඳ කාරණයක් බව කීය.

post add media course 01

Leave A Reply

Your email address will not be published.