උණුසුම් පුවත්
හිරිහැරයට ලක් වූ ශ්‍රී ලාංකික ගෘහ සේවිකාවන් 46 දිවයිනට…CID හිටපු අධ්‍යක්ෂක ශානී ප්‍රකාශයක් ලබාදීමටCID යට…අල්ලස් ගත් පැල්මඩුල්ල පොලීසියේ සැරයන්වරයෙකු අත්අඩංගුවටඑ.ජා.ප පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී ශාන්ත අබේසේකරය ඇප ලැබෙයිනායයෑම් නිවේදන පිළිබඳ සැලකිලිමත් වන්න – ආපදා කළමනාකරණ මධ්‍යස්ථානයසාමාන්‍ය පෙළ විභාගය පැවැත්වෙන දිනවල උපකාරක පන්ති තහනම්ආපදා ප්‍රදේශවල සාමාන්‍ය පෙළ සිසුන්ට විශේෂ දුරකථන අංකයක් හඳුන්වා දෙයි…තොරතුරු තාක්ෂණ හා සම්බන්ධ සියළුම බදු වර්ග මුළුමනින්ම අහෝසියි – අමාත්‍ය බන්දුල ගුණවර්ධනඅගමැති ඇතුලු කැබිනට් මන්ඩලය හෙට ඉල්ලා අස්වෙයි ?…ඡන්ද පෙට්ටි මාරු කරන බවට ප්‍රකාශ කිරීම සම්පූර්ණයෙන් ම මිත්‍යාවක්

ජනතාවගේ ඇස් ඇරවන, විදුරගේ මූලිකත්වයෙන් හොරණ ප‍්‍රහාරය හෙට

0 427

අභිමානවත් පුරවැසියෙක් ශ්‍රේෂ්ඨ රටක් තේමාව මුල්කරගෙන “හොරණ ප‍්‍රහාරය” මැයෙන් පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රි විදුර වික‍්‍රමනායක මහතාගේ ප‍්‍රධානත්වයෙන් දැවැන්ත මහජන රැුලියක් හෙට හොරණදි පැවැත්වේ.

ත‍්‍රස්තවාදීින් සහ දේශපාලන අන්තවාදීන් මෙන්ම දේශපාලන පොරපිටියේ අන්තවාදීන්ට දොළපිදේනි දෙන  මජර දේශපාලන ක‍්‍රමයට තිත තැබීමේ පලමු වෙඩි මුරය හොරණ ප‍්‍රහාරයෙන් හෙටින්(04) ආරම්භකරන බව එම ජන රැුලිය සංවිධායකයින් පවසයි.

තවද අනාගත දරුවන්ට බියෙන් සැකයෙන් තොරව ජීවත් වීමට සුදුසු රටක් බිහිකිරිම සියළු දේශපාලඥයින්ගේ වගකීම බවත් එය එකාමෙන් එකට එක්වී මේ මොහොතේ තම උරමතට ගතයුතුවත් සිහිපත් කිරිම මෙම රැුලියෙන් බලාපොරොත්තුවෙන බව සඳහන්වේ.

හෙට සවස 3.30 ට හොරණ නගරයේදී මෙම දැවැන්ත මහජන රැුලිය පැවැත්වීමට සියලු කටයුතු සුදානම් කර ඇත.

post add media course 01

Leave A Reply

Your email address will not be published.