උණුසුම් පුවත්
අල්ලස් ගත් පැල්මඩුල්ල පොලීසියේ සැරයන්වරයෙකු අත්අඩංගුවටඑ.ජා.ප පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී ශාන්ත අබේසේකරය ඇප ලැබෙයිනායයෑම් නිවේදන පිළිබඳ සැලකිලිමත් වන්න – ආපදා කළමනාකරණ මධ්‍යස්ථානයසාමාන්‍ය පෙළ විභාගය පැවැත්වෙන දිනවල උපකාරක පන්ති තහනම්ආපදා ප්‍රදේශවල සාමාන්‍ය පෙළ සිසුන්ට විශේෂ දුරකථන අංකයක් හඳුන්වා දෙයි…තොරතුරු තාක්ෂණ හා සම්බන්ධ සියළුම බදු වර්ග මුළුමනින්ම අහෝසියි – අමාත්‍ය බන්දුල ගුණවර්ධනඅගමැති ඇතුලු කැබිනට් මන්ඩලය හෙට ඉල්ලා අස්වෙයි ?…ඡන්ද පෙට්ටි මාරු කරන බවට ප්‍රකාශ කිරීම සම්පූර්ණයෙන් ම මිත්‍යාවක්ජනාධිපතිවරණයට තාවකාලික හැඳුනුම්පත් නිකුත් කිරීම ඔක්තෝබර් 18 දා සිටතද වැසි පිලිබඳ අනතුරු ඇඟවීම් තවදුරටත්…

හේමනලීන් සොඳුරු සන්නිවේදකයාගේ වර්ෂපූර්ණ පිංකම අද (08)

0 380

සන්නිවේදකයෙකු මෙන්ම සොඳුරු මනුෂ්‍යයෙකුවු හේමනලීන් කරුණාරත්ත මහතා අප අතරින් වියෝ වී පසුගිය ජුනි 06 වෙනිදාට පුරා වසරක් සපිරේ.දයාබර සොඳුරු සන්නිවේදකයාණන්ගේ ගුණ සිහිපත් කර පවත්වන පුණ්‍යමය කටයුත්ත අද 08 දින  නලීන් මහතා ජිවත්වු මාලඹේ මිල්ල ගහවත්ත ප‍්‍රදේශයේ නිවසේ පැවැත්වේ. දහවල් දානමය පිංකමක් සහ රාත‍්‍රි මතක බණ දේශනාවක් වශයෙන්
හේමනලීන් මහතාට ආදරය කළ සහ ඇසුරුකල ඥාතින් හිතාදර පිරිසක් මෙම පුණ්‍යමය කටයුත්ත සංවිධානය කර තිබේ. හේමනීන් කරුණාරත්නයාණනි ඔබට නිවන් සුව ලැබේවා

මාධ්‍ය සමඟ සහ මිනිසුන් සමඟ මහත් දයාවකින් කටයුතු කළ හේමනලීන් මහතාව හිතවතුන්ට අමතකව ගියාදෝ දැයි අපට සිතෙන්නේ වර්ෂ පුර්ණ ගුණ සැමරුමක් හෝ දකින්නට නොලැබෙන නිසාවෙනි. කොතෙකුත් ගෝල බාලයින් නිර්මානයකළද වැඩිමනක් බිහිවුයේ මුසිලයින් නම් මෙවැන්නක් බලාපොරොත්තුවීම පුදුමය දනවන්නක් නොවේ. අදරණිය හේමනලීන් මහ සන්නිවේදයකයාණන් වෙනුවෙන් මේ පුණ්‍යමය කටයුතු  සූදානම් කළ සියල්ලන් අපි ඉතා අගය කොට සැලකිය යුතුය.

 

 

post add media course 01

Leave A Reply

Your email address will not be published.