උණුසුම් පුවත්
හිරිහැරයට ලක් වූ ශ්‍රී ලාංකික ගෘහ සේවිකාවන් 46 දිවයිනට…CID හිටපු අධ්‍යක්ෂක ශානී ප්‍රකාශයක් ලබාදීමටCID යට…අල්ලස් ගත් පැල්මඩුල්ල පොලීසියේ සැරයන්වරයෙකු අත්අඩංගුවටඑ.ජා.ප පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී ශාන්ත අබේසේකරය ඇප ලැබෙයිනායයෑම් නිවේදන පිළිබඳ සැලකිලිමත් වන්න – ආපදා කළමනාකරණ මධ්‍යස්ථානයසාමාන්‍ය පෙළ විභාගය පැවැත්වෙන දිනවල උපකාරක පන්ති තහනම්ආපදා ප්‍රදේශවල සාමාන්‍ය පෙළ සිසුන්ට විශේෂ දුරකථන අංකයක් හඳුන්වා දෙයි…තොරතුරු තාක්ෂණ හා සම්බන්ධ සියළුම බදු වර්ග මුළුමනින්ම අහෝසියි – අමාත්‍ය බන්දුල ගුණවර්ධනඅගමැති ඇතුලු කැබිනට් මන්ඩලය හෙට ඉල්ලා අස්වෙයි ?…ඡන්ද පෙට්ටි මාරු කරන බවට ප්‍රකාශ කිරීම සම්පූර්ණයෙන් ම මිත්‍යාවක්

මාගේ පාලනය කාලය තුලදී ජනතාවට උපරිම නිදහසක් ලබාදුන්නා – මෛත්‍රිපාල සිරිසේන මහතා ජනපති ලෙස අවසන් වරට ජාතිය අමතයි…

0 137

මාගේ පාලනය කාලය තුලදී ජනතාවට උපරිම නිදහසක් ලබාදුන්නා. විශේෂයෙන්ම අසීමිත මාධ්‍ය නිදහසක් ලබාදුන්නා. ඒ නිදහස හේතුවෙන් අවසානයේදී මටම පාරාවළල්ලක් වුණා. සමාජ මාධ්‍ය ඇතුළු මාධ්‍ය විසින් මාව ඉලක්ක කරගනිමින් විවිධ අයුතු චෝදනා වලට ලක්වන්නට සිදුවුණා. නමුත් මා එයින් සැලුනේ නැහැ.

මෛත්‍රිපාල සිරිසේන මහතා ජාතිය අමතා කළ සම්පුර්ණ කතාව පහතින් බලන්න

post add media course 01

Leave A Reply

Your email address will not be published.