උණුසුම් පුවත්
හිරිහැරයට ලක් වූ ශ්‍රී ලාංකික ගෘහ සේවිකාවන් 46 දිවයිනට…CID හිටපු අධ්‍යක්ෂක ශානී ප්‍රකාශයක් ලබාදීමටCID යට…අල්ලස් ගත් පැල්මඩුල්ල පොලීසියේ සැරයන්වරයෙකු අත්අඩංගුවටඑ.ජා.ප පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී ශාන්ත අබේසේකරය ඇප ලැබෙයිනායයෑම් නිවේදන පිළිබඳ සැලකිලිමත් වන්න – ආපදා කළමනාකරණ මධ්‍යස්ථානයසාමාන්‍ය පෙළ විභාගය පැවැත්වෙන දිනවල උපකාරක පන්ති තහනම්ආපදා ප්‍රදේශවල සාමාන්‍ය පෙළ සිසුන්ට විශේෂ දුරකථන අංකයක් හඳුන්වා දෙයි…තොරතුරු තාක්ෂණ හා සම්බන්ධ සියළුම බදු වර්ග මුළුමනින්ම අහෝසියි – අමාත්‍ය බන්දුල ගුණවර්ධනඅගමැති ඇතුලු කැබිනට් මන්ඩලය හෙට ඉල්ලා අස්වෙයි ?…ඡන්ද පෙට්ටි මාරු කරන බවට ප්‍රකාශ කිරීම සම්පූර්ණයෙන් ම මිත්‍යාවක්

ආරච්චිකට්ටුව ජනතාවට විමසිලිමත් වන ලෙස ආපදා කළමනාකරණ මධ්‍යස්ථානය දන්වයි

45

පවතින අයහපත් කලගුණික තත්ත්වය හේතුවෙන් පුත්තලම, සෙන්ගල්ඔය අවධානමක පවතින බැවින් ආරච්චිකට්ටුව ජනතාව විමසිල්ලෙන් පසුවන ලෙස ආපදා කළමනාකරණ මධ්‍යස්ථානයේ නියෝජ්‍ය අධ්‍යක්ෂ ප්‍රදීප් කොඩිප්පිලි මහතා විශේෂ ප්‍රකාශයක් සඳහන් කරමින් පවසයි.

මේ වනවිට සෙන්හල් ඔය ඇනිකට්ටුව යථා තත්ත්වයට පත් කිරීමට කටයුතු සිදු කරනවා. ජල ගැලීමක් සිදු විය හැකි බවත් ඒ හේතුවෙන් ආරච්චි කට්ටුව ජනතාව අවධානයෙන් පසුවන්නැයි ප්‍රදීප් කොඩිප්පිලි මහතා දන්වා සිටියි.

post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.