උණුසුම් පුවත්
අතිපූජනීය අම්පිටියේ ශ්‍රී රාහුල මහතෙරුන් වහන්සේ (106) අපවත් වෙති…ආදරවන්තයින්ගේ දිනයේ මහනුවර ප්‍රධාන පෙළේ හෝටලයක ෆේස්බුක් සාදයක් වටලයි.ඇමෙරිකාවේ තීරණයට ලංකාවේ විරෝධය..මාන්කුලම් රෝහල් භූමියෙන් හමු වූ අස්ථි කොටස් මහේස්ත්‍රාත් පරික්ෂා කරයි..මුතුරාජ වෙළට මුහුදු වැලි පොම්ප කිරීමට ධීවරයෝ එරෙහි වෙති…කොරෝනා මාරයා දහස ඉක්මවා බිලිගනී…කොරෝනා ආසාදිතයෙකු හමුවු බවට පැතිර යන ප‍්‍රවෘත්තිය අසත්‍යයක්….විසක් ආඝ්‍රහණය වී ඇගලුම් සේවිකාවන් 15 දෙනෙකු  රෝහලට…රත්තරං සොයා කැණීම් කළ යුද හමුදාවේ කර්නල්වරයකු ඇතුළු 21 අත්අඩංගුවට…මුලතිව්හි බෝම්බයක් පිපිරී එක් අයෙකුට බරපතල තුවාල දෙදෙනෙකු අත්අඩංගුවට…

එජාපයේ හිස්වු ජාතික ලැයිස්තු මන්ත‍්‍රී ධූරය රත්නප‍්‍රියට…

33

එක්සත් ජාතික පක්ෂ ජාතික ලැයිස්තුවෙන් පාර්ලිමේන්තු පත්කළ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී ජයම්පතී වික්‍රමරත්න මහතා තම පාර්ලිමේන්තු අසුනෙන් ඉල්ලා අස්වීමත් සමඟ පුරප්පාජු වු මන්ත්‍රී ධුරය සඳහා සමන් රත්නප්‍රිය මහතාගේ  නම යෝජනා කල බව එ.ජා.ප. මහ ලේකම් අකිල විරාජ් කාරියවසම් පවසනවා.

post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.