උණුසුම් පුවත්
අතිපූජනීය අම්පිටියේ ශ්‍රී රාහුල මහතෙරුන් වහන්සේ (106) අපවත් වෙති…ආදරවන්තයින්ගේ දිනයේ මහනුවර ප්‍රධාන පෙළේ හෝටලයක ෆේස්බුක් සාදයක් වටලයි.ඇමෙරිකාවේ තීරණයට ලංකාවේ විරෝධය..මාන්කුලම් රෝහල් භූමියෙන් හමු වූ අස්ථි කොටස් මහේස්ත්‍රාත් පරික්ෂා කරයි..මුතුරාජ වෙළට මුහුදු වැලි පොම්ප කිරීමට ධීවරයෝ එරෙහි වෙති…කොරෝනා මාරයා දහස ඉක්මවා බිලිගනී…කොරෝනා ආසාදිතයෙකු හමුවු බවට පැතිර යන ප‍්‍රවෘත්තිය අසත්‍යයක්….විසක් ආඝ්‍රහණය වී ඇගලුම් සේවිකාවන් 15 දෙනෙකු  රෝහලට…රත්තරං සොයා කැණීම් කළ යුද හමුදාවේ කර්නල්වරයකු ඇතුළු 21 අත්අඩංගුවට…මුලතිව්හි බෝම්බයක් පිපිරී එක් අයෙකුට බරපතල තුවාල දෙදෙනෙකු අත්අඩංගුවට…

සිනමා කතිකාව අද(30) 3.00ට තරංගනී ශාලාවේදි…

59

ජාතික චිත‍්‍රපට සංස්ථාව විසින් පවත්වනු ලබන සිනමා කතිකාව අද 30 දහවල් 300 ට තරංගනී ශාලාවේ දී පැවැත් වීමට කටයුතු සංවිධානය කර ඇත
මෙම සිනමා කතිකාවේ සම්පත් දායකත්වය ලෙස චිත‍්‍රපට අධ්‍යක්ෂ ඉන්දික ෆර්ඩිනැන්ඩු සහ සිනමා විචාරක එරන්ද මහගමගේ යන මහත්වරුන් පැමිණිමට නියමිතව ඇත

සිමාවට ආදරය කරන කර්මාන්තයක් ලෙස ගොඩනැගිමට අදස්කරන රසිකයින් විද්වතුන් ගේ පැමිනිම අපේක්ෂා කෙරේ

post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.