උණුසුම් පුවත්
අතිපූජනීය අම්පිටියේ ශ්‍රී රාහුල මහතෙරුන් වහන්සේ (106) අපවත් වෙති…ආදරවන්තයින්ගේ දිනයේ මහනුවර ප්‍රධාන පෙළේ හෝටලයක ෆේස්බුක් සාදයක් වටලයි.ඇමෙරිකාවේ තීරණයට ලංකාවේ විරෝධය..මාන්කුලම් රෝහල් භූමියෙන් හමු වූ අස්ථි කොටස් මහේස්ත්‍රාත් පරික්ෂා කරයි..මුතුරාජ වෙළට මුහුදු වැලි පොම්ප කිරීමට ධීවරයෝ එරෙහි වෙති…කොරෝනා මාරයා දහස ඉක්මවා බිලිගනී…කොරෝනා ආසාදිතයෙකු හමුවු බවට පැතිර යන ප‍්‍රවෘත්තිය අසත්‍යයක්….විසක් ආඝ්‍රහණය වී ඇගලුම් සේවිකාවන් 15 දෙනෙකු  රෝහලට…රත්තරං සොයා කැණීම් කළ යුද හමුදාවේ කර්නල්වරයකු ඇතුළු 21 අත්අඩංගුවට…මුලතිව්හි බෝම්බයක් පිපිරී එක් අයෙකුට බරපතල තුවාල දෙදෙනෙකු අත්අඩංගුවට…

ත්‍රස්තවාදයට ඉඩ නොතබන බවට ආරක්‍ෂක ලේකම් ප්‍රතිඥා දෙයි…

34
ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්‍ෂගේ නායකත්වය යටතේ ඉදිරියේදී රටේ සාමය අස්ථාවර කිරීමට ත්‍රස්තවාදයට කිසිසේත් ඉඩ නොතබන බවට ආරක්‍ෂක ලේකම් මේජර් ජෙනරාල් (විශ්‍රාමික) කමල් ගුණරත්න සහතික විය.
ත්‍රස්තවාදය අවසන් කිරීමට වසර 30 ක දීර්ඝ සටනක යෙදුනු ආරක්‍ෂක හමුදා සාමාජිකයින්ගේ දැවැන්ත පරිත්‍යාගයන් තුලින් අප රටට සාමය උදාවූ බව ඔහු පැවසීය.
post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.