උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

අත්‍යාවශ්‍ය රාජකාරි සඳහා සතොස හා ෆුඞ්සිටි විවෘත වෙයි…

ජයලත් දිසානාක – බදුල්ල

ඇඳිරි නීතිය පනවා තිබියදී රජය විසින් ප්‍රකාශයට පත්කර තිබෙන පරිදි අත්‍යාවශ්‍ය රාජකාරි සඳහා ආහාර ද්‍රව්‍ය ලබාගැනීම ට අද (25) උදෑසන සතොස හා ෆුඞ්සිටි ආයතන විවෘත කිරීමත් සමග විශාල ලෙස සෞඛ්‍ය සේවා හා ආරක්ෂිත සේවා නිළධාරීන් එම ස්ථාන සඳහා පැමිණ ආහාර ද්‍රව්‍ය ලබාගත් අතර ඔවුන් පෝලිම්වල රැඳී සිටියදී අනුමත ආරක්ෂිත ක්‍රමවේද භාවිතා කර ඇති අයුරක් දිස්වූයේ නැහැ…

post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.