උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

අත්‍යාවශ්‍ය බාණ්ඩ ගෙන ගිය කැබ් රථයක ගැටී උඩුදුම්බර දරුවෙකු මියයි…

ඊයේ (01) වන දින සවස 5.00 ට පමණ උඩුදුම්බර පොලිස් වසමේ උඩුදුම්බර කලුගල මාර්ගයේ කිරිගංකුඹුර ප්‍රදේශයෙදී කලුගල දෙසට ධාවනය වූ අත්‍යාවශ්‍ය භාණ්ඩ ප්‍රවාහනය කළ කැබ් රථයක් මර්ගයක ගමන් කළ දරුවකු ගැටී අනතුරක් සිදුව ඇත. අනතුරින් දරුවා බරපත්‍ල තුවාල ලබා උඩුදුම්බර රෝහල වෙත ඇතුලත් කිරීමේදි මියගොස් ඇත.මියගිය දරුවා වයස අවුරුදු 12 ක් වූ කිරිගංකුඹුර උඩුදුම්බර ප්‍රදේශයේ පදිංචිකරුවෙකි සිද්ධියට සම්බන්ධ කැබ් රථ රියදුරු අත්අඩංගුවට ගෙන ඇත උඩුදුම්බර පොලීසිය වැඩිදුර විමර්ශන පවත්වාගෙන යනු ලබයි ..

post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.