උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

පවතින ගංවතුර ආපදා තත්ත්වය හේතුවෙන් බෝවන රෝග පැතිරිමේ අවධානමක්

0


හැම විටම හොඳ සෞඛ්‍ය පුරුදු පිළිපදින ලෙසත් පිසූ ආහාර හා පිරිසුදු පානිය ජලය පානය කරන ලෙසටත් සෞඛ්‍ය නිලධාරීන් ජනතාව දැනුම්වත් කරයි- දරු ප්‍රසූතියට ආසන්නයේ සිටින මව්වරු රෝහල් වෙත යාම සුදුසු බව කාර්යාංශ නිලධාරින් පවසයි

post add media course 01

Leave A Reply

Your email address will not be published.