උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

පාසැල් සිසුන් ගේ පැමිණීම සාමාන්‍ය අතට.

0

පාසැල් සිසුන් ගේ පැමිණීම සාමාන්‍ය අතට. පසුගිය පාස්කු ඉරිදා ප්‍රහාරයෙන් පසුව පියවර දෙකක් යටතේ පාසැල් ආරම්භ කෙරුන අතර සිසුන් ගේ පැමිණීමේ වර්ධනයක් දක්නට නොලැබුනි. එහෙත් අද(21)  වන විට එය සාමාන්‍ය තත්වයට පත්ව ඇතැයි දිවයිනේ විවිධ ප්‍රදේශ වලින් වාර්තා වේ.  වැඩි දුරටත් අප වාර්තා කරු පැවසූවේ ඌව පළාතේ පාසැල් වල සිසුන් ගේ පැමිණීම යහපත් බවයි. කෙසේ වෙතත් ත්‍රිවිධ හමුදාල පොලිසිය සහ විදුහල් වල ආරක්ෂ කමිටු මගින් දියත් කරනු ලැබූ ආරක්ෂක වැඩ පිළිවෙලවල් අද දිනයේ ද ක්‍රියාත්මකව බවද ඔවුන් පවසනවා.

post add media course 01

Leave A Reply

Your email address will not be published.