උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

පැසිපන්දු ක්‍රීඩක කෝබේ හෙලිකොප්ටර් අනතුරකින් මිය යයි…

අමෙරිකානු පැසිපන්දු ක්‍රීඩක කෝබේ බ්‍රියන්ට් සහ ඔහුගේ දියණිය කැලිෆෝනියාවේ කැලබසාස් නුවරදී සිදු වූ හෙලිකොප්ටර් අනතුරකින් මියගොස් ඇත.

මෙම අනතුරින් ඔවුන් දෙදෙනා ද ඇතුළු ව පුද්ගලයන් 9දෙනෙකු මියගොස් ඇතැයි වාර්තා වේ.
මෙය පෞද්ගලික හෙලිකොප්ටරයක් බවද, අනතුරින් කිසිවකු දිවි බේරානොගත් බවද සැලකේ.

පැසිපන්දු ක්‍රීඩා ඉතිහාසයේ ශ්‍රේෂ්ඨතම ක්‍රීඩකයකු බව සැලකෙසන බ්‍රයන්ට්ගේ මරණය සම්බන්ධයෙන් බොහෝදෙනෙක් ශෝකය පළකරමින් සිටිති.

post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.