උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

සහරාන්ගෙන් ආයුධ පුහුණු ලැබුවායැයි, අත්අඩංගුවට පත්වුවන් පෙබරවාරි 11 තෙක් රිමාණ්ඩ්

පාස්කු ඉරු දින  ප්‍රහාරයෙන් පසු  ජාතික තව්හිඩ් ජමාත්  සංවිධානය  සම්බන්ධතාවයක් ඇති බවට අත්අඩංගුවට ගත් 61 දෙනෙකු  පෙබරවාරි මස 11වැනි දා දක්වා රක්ෂිත බන්ධනාගත කිරීමට මඩකලපුව  මහාධිකරණ විනිසුරු  ඒ. සිරිස්වාන් තීරණය කර ඇත.

නුවරඑලිය  ජාතික තව්හිඩ්  ජමාත් මුලස්තානයේ  ආයුධ පුහුණු  ලැබූවායෙයි  සැකපිට අත් අඩංගුවටගත් කාත්තාන්කුඩි  පදිංචිකරුවන් මෙසේ  රක්ෂිත බන්ධනාගාර  ගත කෙරුණි

පාස්කු ඉරුදින  ප්‍රහාරයෙන් පසු  කරන ලද විමර්ශන අනුව මොවුන්  සැකපිට අත් අඩංගුවට  ගෙන  රක්ෂිත  බන්ධනාගාර ගත  කර තිබුනි.

post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.