උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

සේද මාවතේ සිනමා පටය දැන් තිරගත වේ….

[is_videos]

අනුජ් රණසිංහ, ක්ලීටස් මෙන්ඩිස්, දමිතා අබේරත්න, ආනන්ද අතුකෝරාළ, හර්ෂි අංජුමාලා, තුසිත් දනුෂ්ක ඇතුළු පිරිස රංගනයෙන් දායක වෙන සේද මාවතේ සිනමා පටය හර්ෂ උඩකන්දගේ අධ්‍යක්ෂණයක්.

LFD මණ්ඩලයේ සිනමා ශාලාව දැන් තිරගතවේ

post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.