උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

අතුරුදහන්ව සිටි විදේශිකයා සොයා ගැනේ

යුරෝපා රටක සිට ශ්‍රී ලංකාවට පැමිණ සිටි සොයා ගැනීමට අපහසු වූ විදේශිකයා සොයා ගැනීමට සමත් වූ බව පොලීසිය පවසයි.

නිරොධානයට ලක් කළයුතුව තිබු මෙම විදේශිකයා මාධය මගින් ලැබුනු සහයෝගයෙන් සහ ජනතාවගේ විමසිලිමත් බන නිසා සොයාගැනිමට හැකිවුන බව ශ්‍රි ලංකා පොලිස් මාධය කොට්ඨාශය දන්වා සිටීයි.

post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.