උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

කොරෝනා වසංගත තත්ත්වය හමුවේ ජනතාවට සහනයක් ලබාදිමේ අරමුණින් අමාත්‍ය බන්දුල ගුණවර්ධන මහතා ගේ උපදෙස් පරිදි ආරම්භ කළ අත්‍යාවශ්‍ය භාණ්ඩ නිවසටම ලබාදීමේ සේවාව කඩිනම් කිරිමට කටයුතු යොදා ඇත..

ඒ පිළබදව සවිස්තර ඇතුලත් ලිපියක් තැපැල්පතිවරයා විසින් ජනමාධ්‍ය ආයතන වෙත එවා ඇත. සුපිරි වෙළඳසැල් පවත්වාගෙන යන පුද්ගලයින්ගේ දැනගැනිම සඳහ එම ලිපිය පහතින් දක්වා ඇත.

post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.