උණුසුම් පුවත්
බාබර් සැලුන් සහ රුපලාවන්‍යගාර සඳහා මාර්ගෝපදේශයක් නිකුත් කරයි..ලබන සතියේ සිට සියලු පෞද්ගලික ආයතන වැඩ කිරීමට එකඟ වෙයි..දෛනික ජන ජීවිතය සහ ආයතනික ක්‍රියාකාරිත්වය යථා තත්ත්වයට පත් කිරීම මැයි 11 වැනිදා ඇරඹෙයි..ඇඳිරි නීතිය පිළිබද නවතම දැනුම්දීම..නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..දුෂ්කරතාවයට පත්ව තිබෙන ජනමාධ්‍යවේදීන්,කලා කරුවන්,ස්වයං රැකියාවල නිරත වූ අය වෙනුවෙන් සහනයක් ලබාදීමට රජයේ අවධානය යොමු කෙරේකොරෝනා වෛරසය ආසාදිත මුළු රෝගින් සංඛ්‍යාව 188 වෙයි.කොවිඩ් -19 වෛරසය ආසාදනයෙන් සිදු වූ 06 වන කොරෝනා ආසාදිත මරණය වාර්තා වේ…නවතම ඇඳිරි නීති නිවේදනය..සුපිරි වෙළද සැල් හිමියන්ට තැපැල් දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ආරාධනාවක්

නාවික හමුදාව නිකුත් කර ඇති විශේෂ නිවේදනය..

නිවාඩු මත සිටින සියලුම නාවික පුද්ගලයින් වාහම ක්‍රියාත්මක වන පරිදි ළඟම ඇති නාවික කඳවුර වෙත වාර්තා කරන ලෙස නාවික හමුදාව විසින් විශේෂ නිවේදනයක් නිකුත් කර තිබේ. ප්‍රවහාන පහසුකම් සහ වැඩිදුර විස්තර සඳහා මව් කඳවුර අමතන ලෙස එම නිවේදනයේ වැඩි දුරටත් දන්වා තිබේ.

post add media course 01

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.